JEDEME DÁL !!!

Požár větší haly firmy Ronex

Jak už většina z našich partnerů ví, naší společnost zastihla velká nepříjemnost v podobě požáru, který poškodil větší část skladovacích, servisních a kancelářských prostor. Chceme tímto naše partnery ujistit, že společnost RONEX pokračuje za svým cílem, a to stát se pro naše zákazníky známkou spolehlivosti, kvality, partnerského přístupu a seriózního jednání. I nadále bude náš tým bojovat za splnění Vašich požadavků a potřeb, což je absolutní prioritou. Žádáme tímto naše klienty, aby k nám v následujících dnech byli shovívaví, než se nám podaří za pomoci našich dodavatelů zajistit skladové zásoby v plném rozsahu, na čemž momentálně usilovně pracujeme.


Požár větší haly firmy Ronex  5. 12. 2017

Pokud máte zájem nám pomoci v této nelehké situaci, neváhejte si objednávat cokoliv z naší nabídky a podpořit tím entusiasmus našeho týmu v návratu do běžné obchodní činnosti.

Budeme rádi pokud nás s objednávkami – vzhledem k situaci, budete kontaktovat předem, abychom Vám mohli vyhovět v nejbližším možném termínu. Vaše zboží si stále můžete po domluvě s naším obchodním týmem vyzvednout osobně.

Děkujeme za projevenou podporu a věrnost naší společnosti, protože je to to, co nás pohání vpřed.

S velkým díky tým RONEX.

Požár větší haly firmy Ronex  5. 12. 2017